rss-symbolplaceholdersearchnextphone-callenvelopeup-arrowyoutubetwitter
Новини по сути
2020-02-05

Двигуни Deutz для техніки Deutz-Fahr

Технологія, продуктивність, комфорт. Ключові слова DEUTZ-FAHR

DEUTZ-FAHR завжди пропонував своїм клієнтам широкий спектр рішень, для фермерів і фермерських підрядників по всьому світу машинами, які спрощують їх роботу і максимізують їх продуктивність завдяки останньому поколінню технічних характеристик, надійності і комфорту і звичайно ж завдяки найсучаснішим і надійним двигунів Deutz.

На виставці SIMA в Парижі Deutz-Fahr демонструє свій новий асортимент, орієнтований на ринки, що розвиваються, – 6W Profi, який складається з 4 моделей з 6-циліндровими двигунами Deutz Stage III A і потужністю від 130 до 180 к.с. Ці машини, повністю спроектовані в Італії, відрізняються сучасним дизайном в поєднанні з надійною механікою, що забезпечує високу продуктивність і низькі експлуатаційні витрати, що є стратегічним властивістю на світовому ринку, що вимагає ще більш надійного і високопродуктивного обладнання.

Під капотом нових моделей 6W Profi надійні двигуни Deutz TCD 2012 серії L06 працюють невтомно, оснащені системою Common Rail Deutz (DCR) при 1600 бар, турбонагнітачем із проміжним охолоджувачем і запірним клапаном. Завдяки електронному управлінню уприскуванням споживання постійно оптимізується по відношенню до необхідної миттєвої потужності, в той же час підтримуючи майже постійну потужність, що забезпечує широкий діапазон оборотів двигуна.

Нагадаємо, що офіційним сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування двигунів Deutz Дойц в Україні є компанія ДП Автомоторс. Тільки Автомоторс має сертифікованих фахівців для ремонту двигунів Deutz, оригінальні запасні частини Deutz, великий склад запасних частин в наявності і підтримує офіційну гарантію двигунів Deutz на території України.

Замовлення дзвінка прийняте. Ми Вам вже дзвонимо!
На жаль, зараз у нас неробочий час.
Бажаєте, передзвонимо вам точно в:
Бажаєте, зателефонуємо
Вам за 10 хвилин?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ