rss-symbolplaceholdersearchnextphone-callenvelopeup-arrowyoutubetwitter
Сервіс за якість відповідаємо

Види гарантії

  • Гарантія виробника на двигун. Надається заводом-виробником DEUTZ AG (Німеччина). На території України гарантія підтримується ДП «АВТОМОТОРС». Базові умови гарантії описуються в договорі купівлі-продажу на двигун. Стандартна гарантія DEUTZ становить до 36 місяців з моменту запуску двигуна в експлуатацію, з обмеженнями по запасним частинам і напрацюванню двигуна. Більш детальну інформацію по гарантійній програмі можна отримати у відділі сервісу ДП «АВТОМОТОРС» надавши серійний номер вашого двигуна.
  • Гарантія на оригінальні запасні частини, вузли і агрегати складає 12 місяців з моменту продажу зі складу ДП «АВТОМОТОРС» (дата виписки видаткової накладної). Гарантія надається за умови встановлення запасних частин фахівцями ДП «АВТОМОТОРС» або сервісних фахівців сторонніх організацій, які мають відповідні сертифікати/дозволи.
  • Гарантія на виконані роботи надається в разі проведення операцій з установки оригінальних запасних частин, регулюванню і т.д. фахівцями ДП “Автомоторс”. Тривалість гарантії становить від 6 до 24 місяців з моменту підписання акту виконаних робіт, в залежності від умов договору з замовником.

Виклик спеціаліста

Роботи з усунення несправностей в гарантійний період можуть проводитися як в нашому сервіс центрі, так і з виїздом до замовника. Для виклику спеціаліста з метою усунення неполадок в гарантійний період ПРОСИМО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ та вислати на електрону адресу:

service_sk@automot.kiev.ua

Або на факс: (04597) 98784

Заявка на гарантійний виїзд по двигуну DEUTZ
Обслуговування здійснювалось ДП «АВТОМОТОРС»*:
Застосовувалися оригінальні матеріали (фільтри та ін.)*:
Застосовувалися рекомендовані «ДОЙТЦ» масло та антифриз*:
* Поле обов'язкове для заповнення

Дякуємо за Ваш запит!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

Замовлення дзвінка прийняте. Ми Вам вже дзвонимо!
Бажаєте, передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Бажаєте, зателефонуємо
Вам за 10 хвилин?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ