rss-symbolplaceholdersearchnextphone-callenvelopeup-arrowyoutubetwitter
150 років якості DEUTZ

Вже понад 150 років двигуни DEUTZ (укр. трансліт: «Дойтц», «Дойц») використовуються в автомобілях, індустріальній техніці, дизельних і газових генераторах на всіх континентах.

Історія заводу Deutz бере початок в далекому 1864 році, коли конструктор-винахідник Ніколаус Отто і підприємець Євген Ланген вирішують заснувати першу в світі компанію з виробництва двигунів — «N. A. Otto & Cie» (сучасний Deutz AG). 31 березня 1864 р запускається завод з виробництва газових моторів, здатних успішно конкурувати з громіздкими паровими машинами.

У 1872 р. на реконструйоване підприємство призначається новий технічний директор — Готтліб Даймлер (майбутній винахідник автомобіля), а пост начальника конструкторського відділу займає Вільгельм Майбах — особистість не менш легендарна в автомобілебудуванні.

У 1886 р. Отто отримує ступінь почесного доктора в Університеті Вюрцбурга. У ці ж роки, Роберт Бош відкриває електротехнічну майстерню і розробляє свою електричну систему запалювання від магнето, дуже схожу з незапатентованим на той момент пристроєм Gasmotoren-Fabrik DEUTZ AG. У своїх мемуарах він напише, що за основу своєї системи запалювання від магнето взяв саме пристрій, що застосовувася в двигунах Deutz.

У 1892 році компанія починає виробництво локомотивів з чотиритактними двигунами, а в 1898 році представляє перший дизельний двигун власної конструкції.

Від 1907 року почалося короткочасне виробництво легкових автомобілів марки Deutz-Bugatti (1907 – 1912) за участю самого їхнього творця, Етторе Бугатті, який працював в компанії з 1907 по 1909 роки. Потім завод, крім виробництва двигунів, звернув свою увагу до тракторів. Перший трактор власної розробки зійшов з конвеєра Deutz в 1924 році. Модель називалася Deutz МТН 222.

Сьогодні компанію DEUTZ представляють тисячі співробітників і сотні оффіційних сервісних та торговельних представників у 130 країнах. Сучасні німецькі двигуни Deutz збираються на двох виробничих майданчиках в Німеччині: в м. Кельні та м. Ульмі.

Дух новаторства, який супроводжував компанію з самого початку, і сьогодні визначає думки і вчинки Deutz. Геній батьків-засновників і сьогодні живе в кожному двигуні DEUTZ.

Генеральне представництво DEUTZ в Україні
Дочірнє Підприємство «Автомоторс»

Дочірнє Підприємство «Автомоторс» вже багато років є Генеральним Представництвом DEUTZ в Україні. З 1998 р. висококваліфіковані фахівці представництва працюють на українському ринку двигунів. Основною частиною нашої бізнес-філософії є ​​партнерські довгострокові відносини з клієнтами. За нашими плечима сотні реалізованих в Україні проектів, серцем яких є німецький двигун Deutz. Це і серійні моделі тракторів, автобусів, навантажувачів, різних дорожніх і сільськогосподарських машин, високопроходних машин спеціального призначення, і стаціонарні енергетичні установки, дизельні генератори і насоси, де в якості привода працює двигун Deutz.

ДП «Автомоторс» вважає, що довіра, надійність і солідний накопичений досвід є ключовими перевагами, які дозволяють нам досягти успіху на українському ринку.

Наш фокус — найбільш повне задоволення потреб клієнтів, починаючи від технічного супроводу при конфігуруванні комплектації двигунів під індивідуальні потреби клієнтів до оперативної сервісної підтримки. Для цього ми регулярно вдосконалюємо професійні знання та навички співробітників, розширюємо штат проект-менеджерів і сервісних бригад.

Наші компетентні співробітники, що пройшли інтенсивне навчання, нададуть вам допомогу у вирішенні будь-яких питань пов’язаних з продукцією Deutz. Наявність сервісного центру і величезного складу запчастин в м. Буча Київської області, загальною площею 1 735 м2, дозволяє нам не тільки проводити комплексну діагностику двигунів DEUTZ, здійснювати гарантійний та пост-гарантійний ремонт, але і своєчасно та швидко поставляти оригінальні запчастини до двигунів DEUTZ.

Задоволеність і відданість наших клієнтів — ось до чого ми прагнемо!

Генеральне представництво в Україні німецької фірми «DEUTZ AG», що є провідним виробником дизельних та газопоршневих двигунів, запрошує на постійну роботу на нові вакантні посади у відділі сервісу у місті Буча:

Помічник менеджера із збуту у відділ сервісу
Вимоги
 • освіта вища технічна або економічна;
 • стаж роботи в авто сервісі, в продажах запчастин або подібному напрямку не менше 1 року;
 • комп’ютерна грамотність;
 • вміння працювати в команді;
 • відповідальність за виконання поставлених завдань.
Інженер-електронік
Вимоги
 • освіта професійно-технічна або вища технічна;
 • досвід роботи з ремонту та діагностики дизельних двигунів внутрішнього згорання з електронною системою управління, не менш 1 року;
 • знання та вміння працювати з сучасним програмним забезпеченням для різних електронних пристроїв;
 • готовність до відряджень по території України та за кордон;
 • наявність посвідчення водія категорії В;
Помічник інженера-електроніка
Вимоги
 • освіта професійно-технічна або вища технічна;
 • розуміння принципів роботи сучасних дизельних двигунів внутрішнього згорання з електронною системою управління;
 • добре знання та вміння працювати з сучасним програмним забезпеченням для різних електроних пристроїв;
 • готовність до відряджень по території України та за кордон;
 • наявність посвідчення водія категорії В;

Умови праці: сучасний сервісний центр з хорошими умовами праці у м. Буча Київської області.
Оскільки наш сервісний центр знаходиться у м. Буча, має значення місце проживання потенційних кандидатів на вакансію!

Ми пропонуємо:

 • дружний колектив;
 • офіційне працевлаштування;
 • достойна, офіційна і своєчасна заробітна плата;
 • забезпечення спецодягом та інструментами;
 • тренінги для персоналу за кордоном (Німеччина, Голандія, Італія);
 • перспектива кар’єрного росту.

Якщо Ви впевнені, що відповідаєте нашим вимогам та маєте бажання працювати, розвиватися у професійному плані в компанії з іноземним капіталом та співпрацювати з провідними спеціалістами по виробництву і сервісу двигунів внутрішнього згорання, надсилайте Ваше резюме за адресою: am@automot.kiev.ua.

Але спочатку ознайомтесь з діяльністю нашої компанії на наших сайтах: www.automotors.com.ua та www.deutz.com.ua

Ми раді працівникам, яки ведуть здоровий спосіб життя!

Форма зворотнього зв'язку
* Ваші дані не будуть передані третім особам
Благодарим за Вашу заявку!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!
Замовлення дзвінка прийняте. Ми Вам вже дзвонимо!
Бажаєте, передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Бажаєте, зателефонуємо
Вам за 10 хвилин?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ