rss-symbolplaceholdersearchnextphone-callenvelopeup-arrowyoutubetwitter
Solutions based on Deutz engines

Агро трактори і аграрне обладнання

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian.

Двигуни Deutz найчастіше використовуються для сільськогосподарських тракторів і сільськогосподарського обладнання. Наприклад тільки в 2018 році німецький виробник Deutz Дойц поставив 35 660 шт дизелів виробникам сільськогосподарської техніки (зростання на 26% в порівнянні з попереднім роком) із загального числа 161 646 одиниць.

Компанія Автомоторс успішно співпрацює з різними виробниками сільгосптехніки і допомагає Українським виробникам адаптувати двигуни Дойц (Deutz) в техніку вироблену на наших українських підприємствах.

Наприклад з компанією Львівагромашрпоект був створений самохідний обприскувач (Обприскувач штанговий самохідний ЗСШ-3,5-27)

Самохідний обприскувач призначений для високопродуктивного внесення засобів захисту рослин. Високий кліренс машини дозволяє роботу на високих культурах.

Дана машина виготовлена ​​з високоякісних компонентів систем і вузлів, виготовлених світовими лідерами в галузі. Машина успішно пройшла сертифікаційні державні випробування.

Компанія Автомоторс поставляє на даний тип обприскувача Двигун Deutz (Tier 3), 6,06 л, 155 кВт (210 к.с.) / 2400 об / хв

Вже широко відомий проект як в Україні так і в зарубіжних країнах українського трактора ХТЗ з двигуном Deutz. Наша компанія протягом багатьох років поставляє високоякісні німецькі двигуни Deutz на конвеєр ХТЗ для виробництва популярної моделі трактора ХТЗ-17021.

На даній моделі трактора ХТЗ стоїть двигун Deutz BF6M1013E, 190 к.с. який поставляє компанія ДП Автомоторс.

Що стосується зарубіжних сільгосп проектів з використанням двигунів Deutz, то список таких проектів і моделей може бути просто нескінченний. Дуже широко застосовуються двигуни Deutz корпорацією SDF Group. Крім задоволення основної потреби в двигунах для виробника сільськогосподарської машин SDF Group, Deutz використовується в тракторах Deutz-Fahr, Також Deutz використовують в тракторах Same, німецькі дизелі Deutz зараз ставляться в тракторах Fendt Vario потужністю від 130 до 396 к.с. Компанія Argo Tractors також стала постійним клієнтом Deutz, перемикаючись на нові компактні двигуни Deutz для своїх тракторів Landini і McCormick потужністю 70-136 к.с.,

 Виробник тракторів Zetor тепер також використовує двигуни Deutz для невеликих моделей тракторів Hortus і Major та більш потужні шестициліндрові дизеля Deutz для моделей Crystal.

Компанія Deutz оснащує своїми моторами всі обприскувачами Chafer, також мотори Deutz ставлять на популярні в Україні обприскувачі Hardi, Alpha і всі обприскувачі Sand йдуть з двигунами Deutz TCD6.1, обприскувачі Agrifac, та обприскувачі Amazone.

Також дизеля Deutz поставляються для сільськогосподарських телескопічних навантажувачів Claas, для телескопічних навантажувачів Faresin, для телескопічних навантажувачів Kramer. Відомі виробників сільгосптехніки Manitou і Merlo широко використовують лінійку двигунів Deutz.

Уже давно багато виробників колісних навантажувачів використовують тільки Deutz.

Ставлять Deutz на Schaffer, Deutz використовується на Tobroco, двигуни Deutz оснащують Weidemann – всі ці виробники навантажувачів покладаються на потужність і надійність німецьких двигунів Deutz.

Agco використовує двигуни Deutz в Латинській Америці, для місцевих латиноамериканських ринків здійснюється виробництво в Аргентині на спільному підприємстві.

Даний список сільськогосподарських проектів з використанням двигунів Deutz можна ще довго продовжувати, так як двигуни Deutz зарекомендували себе, як дуже надійні і витривалі, в будь-яких умовах експлуатації і на всіх континентах.

Нагадаємо, що офіційним представництвом та сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування двигунів Deutz (Дойтц) в Україні є компанія ДП Автомоторс. Тільки Автомоторс має сертифікованих фахівців для ремонту двигунів Deutz, оригінальні запасні частини Deutz, великий склад запасних частин в наявності і підтримує офіційну гарантію двигунів Deutz на території України.

Call order accepted. We are already calling you!
Unfortunately, now we have a non-working time.
If you want, we will call you back exactly at:
Do you want us to
call you in 10 minutes?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ